GoGetSSL™ Code Signing SSL
$5.42USD Aylık
GoGetSSL Kod İmzalama SSL , piyasadaki en esnek ve uygun fiyatlı kod imzalama sertifikalarından biridir.
Hem bireyler hem de şirketler tarafından yazılımlarını dijital olarak imzalamak için kullanılan bu ürün, yayıncı kimliğini öne çıkarır ve bilgisayar korsanlarının orijinal kodu değiştirmesini engeller.
Sectigo (Comodo) Code Signing
$5.83USD Aylık
Kodu güvence altına almanın ve müşteri güvenini artırmanın hızlı ve uygun maliyetli bir yolunu arıyorsanız, Comodo Kod İmzalama sertifikasından başkasını aramayın.
Bu kod imzalama sertifikaları, internet üzerinden dağıtmak istediğiniz herhangi bir kodun veya içeriğin değiştirilmesine, yeniden barındırılmasına ve kötü niyetli üçüncü taraflarca kimliğe bürünmeye karşı güvenli olmasını sağlamaya yardımcı olur.
Comodo Kod İmzalama sertifikası, Comodo gibi dünyaca ünlü bir güvenlik şirketi tarafından doğrulandığı için, indirdikleri yazılıma güvenebileceklerini müşterilerinize anında bildirecektir.
DigiCert Kod İmzalama Sertifikası
$29.17USD Aylık
Digicert kod imzalama sertifikası, yazılımınızın güvenliğini sağlamak için kodunuzun bütünlüğünü ve endüstri standardı şifrelemesini doğrulamak için dijital imza kullanır; bu da kullanıcılarınıza yazılımın veya uygulamanın indirilebileceğini ve değiştirilmediğini söyler.
DigiCert EV Kod İmzalama Sertifikası
$45.83USD Aylık
DigiCert Ev Kod İmzalama Sertifikası
Symantec Code Signing Certificate
$39.26USD Aylık
Inform your users that your company’s code has been verified by the world-renown leader in web security; Symantec. Your customers will know that your company’s code is safe from modification, re-hosting, and impersonation by other, malicious 3rd parties. View Full Product Details
Sectigo (Comodo) Code Signing
$0.00USD